Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Pırlantalı mücevher satın alan müşterilerimizin, mücevherlik pırlanta sektörünün profesyonel ve meslek ahlakı standartlarına ve teknik becerilerine güven duymasını sağlayacak şekilde çalışmaya kararlıyız. Bunu gerçekleştirebilmek için aşağıdaki noktaları dikkate alıyoruz.

Doğal pırlanta prestij sembolü bir lüks tüketim ürünüdür; genellikle duygusal nedenlere bağlı olarak satın alınır ve müşterilerimizin gözünde son derece değerlidir. Pırlanta, müşterilerimizin hakkında sınırlı bilgi ve uzmanlığa sahip olduğu bir üründür; bu nedenle bilinçli bir tercih yapabilmesi için müşterilerimizin; 
Elmas-pırlanta endüstrisinin standartlarına ve dürüstlüğüne ve pırlantanın kesim, renk, berraklık, karat ağırlığı ve işlem görüp görmediği de dahil olmak üzere diğer özelliklerine dair verilen bilgiye güvenmesi için elimizden geleni yaparız. Müşterilerimizin güveninin boşa çıkarılmaması, mücevherlik elmas-pırlanta endüstrisinin adının zarar görmemesi hatta daha iyiye götürülmesi için yüksek profesyonel ve meslek ahlakı standartları ve teknik beceri ile çalışırız.


Instagram'da Biz

Şube 1

Şube 1

0380 512 37 51

İstanbul Cd. İş Bankası Karşısı No:70  DÜZCE

info@firuzekuyumculuk.com

Şube 2

Şube 2

0380 524 60 10

İstanbul Cd. Garanti Bankası Karşısı No:26  DÜZCE

info@firuzekuyumculuk.com

Şube 3

Şube 3

0380 544 23 24

Kaymakamlık Karşısı Kaynaşlı  DÜZCE

info@firuzekuyumculuk.com

Şube 4

Şube 4

0380 514 36 11

İstanbul Cad. Belediye Karşısı Köşebaşı  DÜZCE

info@firuzekuyumculuk.com